Dárkový průvodce

 

Vybrali jsme pro vás nejlepší produkty z naší nabídky, které potěší každého muže. Můžete mu vybrat novou vzorovanou nebo formální košili, přesně podle jeho vkusu. Pokud i vám jde na nervy prosvítající bílé tílko, vybavte ho neviditelným tílkem nebo tričkem. Přihodit k tomu můžete i kvalitní kožený pásek značky STEVULA.

 


 

Vzorovaná košile - ideál na každý den

Vzorované košile jsou hitem posledních sezón. A přesně víme proč. Jsou zajímavé, často barevné a dobře se kombinují s jednobarevnými džínami nebo chinos kalhotami. Pokud chcete, aby váš partner vypadal stylově a moderně, nyní je ta správná doba na novou košili.

Barevné košileModrá košile - volba jistoty

Je to tak, modrá je dobrá, kterou nikdy nic nezkazíte. Modrých košil není nikdy dost, dobře se kombinují s většinou barev kalhot či obleku a mužům všeobecně sluší. Kromě jednobarevné košile můžete sáhnout i po košili s výraznější strukturou, která mu dodá noblesu a šarm.

Modrá košileKošile na formální události a do obleku

Bílá košile se hodí vždy. Pokud obdržíte nečekanou pozvánku na společenskou událost nebo formální večeři, budete připraveni. Pokud bude na pozvánce uveden dress kód a vy vůbec nevíte co znamená, dozvíte se to v článku v našem magazínu.

Formální košile

 

 

Neviditelné tričko - vyřeší problém s prosvítáním jednou provždy

Mnoho mužů nosí pod košilí bílé tričko nebo tílko. Nevýhodou je, že vždy prosvítá a zároveň je ho vidět při rozepnutém vrchním knoflíku košile. Darujte mu neviditelné tričko nebo tílko, které tyto problémy vyřeší. Je ze 100% bavlny, je elastické a vyrobeno v České republice.

Neviditelné triko

 

 

Elegantní doplňky pro každého muže

Hledáte perfektní dárek pro doplnění stylu? Vyberte si kožený pásek, který vyrábíme na Slovensku z kvalitní hovězí kůže dovážené z Itálie. Všechny opasky mají velkou výhodu, dají se dodatečně zkrátit, proto určitě sednou budoucímu majiteli.

Kožený pásek STEVULA

 

 

Nevíte si vybrat? Darujte mu dárkovou poukázku.

Dárková poukázka je skvělý dárek, když chcete nechat možnost výběru. Někdy je těžké se trefit přesně do vkusu a dárková poukázka to vyřeší za vás. Je to skvělý dárek i když nestíháte koupit něco jiného nebo jste zapomněli. Elektronickou poukázku lze darovat okamžitě.

 

Newsletter

Platí pro objednávky nad 1 299 Kč. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

Tato stránka používá cookies. Vice info