Zpět

Říjnové novinky pro doplnění stylu

Říjnové novinky pro doplnění stylu

Nabídku našeho obchodu jsme rozšířili o stylové doplňky - kožené opasky STEVULA a ponožky značky Fusakle.

Ponožky - hravé pánské ponožky

Ve spolupráci se slovenskou značkou Fusakle jsme do naší nabídky zařadili několik modelů pánských ponožek vyrobených na Slovensku. Značku Fusakle určitě znáte, vyznačuje se kvalitními a nápaditými ponožkami, které jak sami říkají, se hodí do vozu i do kočáru. Nemůžeme nesouhlasit. Fusakle jsou nejen pohodlné, ale také stylové doplňky ke každému pánskému outfitu. Uvolněte se, vyzkoušejte něco nového a dovolte originálním ponožkám, aby vám dělali radost každý den.

Fusakle v nabídka Stevula.sk

 

V nabídce máme první čtyři vzory, které jsme pro vás vybrali s ohledem na styl naší značky. Do pozornosti zvláště dáváme model Gentleman modrý, který je vyrobený převážně z bambusového vlákna. Díky tomu jsou ponožky velmi příjemné na celodenní nošení, protože bambus má skvělé termoregulační vlastnosti.

Světlemodré ponožky s puntíky

Kožené opasky STEVULA

Druhou novinkou jsou naše vlastní kožené opasky, které vyrábíme na Slovensku. Základem každého pořádného koženého opasku je kvalitní kůže, naše pochází od opravdových mistrů svého řemesla z Itálie. Aby se váš nový pásek nepoškodil, zašleme vám ho i s ochrannou látkovou kapsou. 

Při tvorbě designu jsme se zaměřili i na funkční stránku opasků, proto jsme přidali dírku a poutko navíc, než bývá běžné. Aby s vámi opasek držel krok i při formování postavy, můžete si ho doma jednoduše zkrátit. Pásky široké 3 centimetry nabízíme v pěti barevných provedeních.

Pánské opasky STEVULA

Ponožky i opasky jsou výborným doplňkem, který potěší nejednoho muže. Věříme, že si mezi nimi najdete svého favorita.

 

Líbil se vám článek?

Sdílejte ho se svými přáteli:

Diskuze

Newsletter

Platí pro objednávky nad 1 299 Kč. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

Tato stránka používá cookies. Vice info