Zpět

Říjnové novinky pro doplnění stylu

Říjnové novinky pro doplnění stylu

Nabídku našeho obchodu jsme rozšířili o stylové doplňky - kožené opasky STEVULA a ponožky značky Fusakle.

Ponožky - hravé pánské ponožky

Ve spolupráci se slovenskou značkou Fusakle jsme do naší nabídky zařadili několik modelů pánských ponožek vyrobených na Slovensku. Značku Fusakle určitě znáte, vyznačuje se kvalitními a nápaditými ponožkami, které jak sami říkají, se hodí do vozu i do kočáru. Nemůžeme nesouhlasit. Fusakle jsou nejen pohodlné, ale také stylové doplňky ke každému pánskému outfitu. Uvolněte se, vyzkoušejte něco nového a dovolte originálním ponožkám, aby vám dělali radost každý den.

Fusakle v nabídka Stevula.sk

 

V nabídce máme první čtyři vzory, které jsme pro vás vybrali s ohledem na styl naší značky. Do pozornosti zvláště dáváme model Gentleman modrý, který je vyrobený převážně z bambusového vlákna. Díky tomu jsou ponožky velmi příjemné na celodenní nošení, protože bambus má skvělé termoregulační vlastnosti.

Světlemodré ponožky s puntíky

Kožené opasky STEVULA

Druhou novinkou jsou naše vlastní kožené opasky, které vyrábíme na Slovensku. Základem každého pořádného koženého opasku je kvalitní kůže, naše pochází od opravdových mistrů svého řemesla z Itálie. Aby se váš nový pásek nepoškodil, zašleme vám ho i s ochrannou látkovou kapsou. 

Při tvorbě designu jsme se zaměřili i na funkční stránku opasků, proto jsme přidali dírku a poutko navíc, než bývá běžné. Aby s vámi opasek držel krok i při formování postavy, můžete si ho doma jednoduše zkrátit. Pásky široké 3 centimetry nabízíme v pěti barevných provedeních.

Pánské opasky STEVULA

Ponožky i opasky jsou výborným doplňkem, který potěší nejednoho muže. Věříme, že si mezi nimi najdete svého favorita.

 

Líbil se vám článek?

Sdílejte ho se svými přáteli:

Diskuze

Newsletter

Platí pro objednávky nad 1 299 Kč. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

Tato stránka používá cookies. Vice info