Styl košile

 

Styl košile můžete zvolit podle toho, na jakou příležitost se chystáte. Pokud hledáte košili do práce, do office, na společenskou událost nebo na svatbu, u nás najdete vše co potřebujete. Vyberte si z pánských košil STEVULA.

 

Nejoblíbenější kategorie:

 

Na volnočasové nošení nebo do neformálního (i pracovního) prostředí poslouží Casual košile. Košile z této kategorie mají většinou výraznější barvy, případně odvážnější vzory. Populární je dnes dress code SMART CASUAL, více se o něm dočtete v článku na blogu.

Byznys košile se hodí do formálnějšícho prostředí. Do práce, na obchodní jednání nebo na pracovní pohovor. Všude tam, kde není tolerována přílišná kreativita a spíše se upřednostňuje distingovaný styl.

Formální košile využijete na události, které vyžadují formální styl oblékání. Ať už jde o svatbu, pohřeb nebo večerní událost, bílou košilí nikdy nic nezkazíte.

Svatební košile jsou speciální kategorie, která je určena nejen pro ženicha, ale i pro svatebního otce nebo hosty. Kromě košil v této kategorii, se nemusíte bát sáhnout na svatbu ani z kategorie business nebo společenské košile.

Pokud jste si nevybrali konkrétní typ košile, zobrazte rovnou všechny pánské košile:

Newsletter

Platí pro objednávky nad 1 299 Kč. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

Tato stránka používá cookies. Vice info