Styl košile

 

Styl košile můžete zvolit podle toho, na jakou příležitost se chystáte. Pokud hledáte košili do práce, do office, na společenskou událost nebo na svatbu, u nás najdete vše co potřebujete. Vyberte si z pánských košil STEVULA.

 

Nejoblíbenější kategorie:

 

Na volnočasové nošení nebo do neformálního (i pracovního) prostředí poslouží Casual košile. Košile z této kategorie mají většinou výraznější barvy, případně odvážnější vzory. Populární je dnes dress code SMART CASUAL, více se o něm dočtete v článku na blogu.

Byznys košile se hodí do formálnějšícho prostředí. Do práce, na obchodní jednání nebo na pracovní pohovor. Všude tam, kde není tolerována přílišná kreativita a spíše se upřednostňuje distingovaný styl.

Formální košile využijete na události, které vyžadují formální styl oblékání. Ať už jde o svatbu, pohřeb nebo večerní událost, bílou košilí nikdy nic nezkazíte.

Svatební košile jsou speciální kategorie, která je určena nejen pro ženicha, ale i pro svatebního otce nebo hosty. Kromě košil v této kategorii, se nemusíte bát sáhnout na svatbu ani z kategorie business nebo společenské košile.

Pokud jste si nevybrali konkrétní typ košile, zobrazte rovnou všechny pánské košile:

Newsletter

Platí pro objednávky nad 1 299 Kč. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

Tato stránka používá cookies. Vice info