O NÁS

SLOVENSKÁ ZNAČKA STEVULA

 

"Věříme, že věci mohou být lepší a kvalitnější.

Děláme to navzdory zaběhnutým pravidlům, že oděvní značka musí být firma s 50-ti roční historii.

Jednoduše vyrábíme kvalitní košile."


KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU?

Nejsme velká společnost. Ani se nesnažíme chovat jako velká společnost. Jsme značka, která věří, že věci se dají dělat lépe.

Mé jméno je Michal Števula a založil jsem značku STEVULA, protože věřím, že věci mohou být lepší a kvalitnější. To, co chceme značkou STEVULA dosáhnout, je výjimečná kvalita za přijatelnou cenu, kde střih, kvalita látky a zpracování, servis a dostupnost mají stejný význam.

Používáme výhradně 100% bavlnu od kvalitních Evropských dodavatelů, používáme speciální non-iron a easy care technologii pro zjednodušení údržby košil, šijeme výlučně v Evropě a dbáme na kvalitní výrobu každé košile.

Dal jsem značce své jméno. Jednoduché, srozumitelné a jasné. Stejně i naší filozofií je dělat věci pro Vás jednoduše, srozumitelně a jasně. Vznikly jsme na Slovensku a jsme na to hrdí. Zůstaňte s námi, nakupujte pohodlně z domova. Věříme, že si naše košile zamilujete!

 


Chcete se dozvědět více o nás, naší práci a našich košilích? Tak nás sledujte na sociálních sítích, budete vždy informováni o novinkách a akcích.

Facebook Instagram STEVULA Google+ STEVULA

Výběr z našeho Instagramu a Facebooku

Výběr z našeho Youtube kanálu:

 

Newsletter

Platí pro objednávky nad 699 Kč. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info