O nás

Michal Števula

Slovenská značka STEVULA

Na začátku všeho byla myšlenka o moderní značce pánských košil, která bude protipólem všech fast-fashion značek oblečení v mizerné kvalitě. Věděli jsme, že musíme vyrábět košile pouze z kvalitních látek a nedělat při jejich výběru žádné kompromisy. Od začátku byla volba jasná, 100% bavlna. Náhrady v podobě levnějšího polyesteru, elastan a jiných umělých vláken přenecháme jiným.

Vybíráme výhradně přírodní 100% bavlnu od kvalitních evropských dodavatelů. Všechny látky, které nakupujeme splňují certifikaci EKO TEX STANDARD, čímž je zaručeno, že při výrobě nebyly použity zdraví škodlivé chemikálie.

Unifikovanost nabídky na našem trhu nám příliš nevoněla, okamžitě jsme věděli, že naše košile musí být výjimečné. Designem, látkami i zpracováním. Rozhodli jsme se jít těžší cestou - vyrábět malé série košil z jednotlivých látek a design neopakovat. Pokud nám látka zůstane, později ji použijeme na kontrasty. Tento způsob nám umožňuje v krátkém čase přinášet nové vzory, abyste si u nás našli vždy něco nového.

Ke kvalitnímu produktu jsme přidali perfektní zákaznický servis. Pro nás jste důležitý právě vy, i proto se nám bez problémů dovoláte například i v neděli. Pokud ne, tak vám rádi zavoláme zpět.

Všechny košile šijeme výlučně v Evropě a dbáme na kvalitní výrobu každé jedné košile. Jedině v evropských podnicích máme záruku, že zaměstnanci pracují v přijatelných podmínkách a jsou dodržována lidská práva. Spolupracujeme se společnostmi s dlouholetou tradicí výroby pánských košil, protože chceme našim zákazníkům přinést kvalitně vyrobenou košili za rozumnou cenu. Odstranili jsme mezičlánky neúměrně zvyšující cenu a vytvořili značku, která reprezentuje jedinečný poměr ceny a hodnoty.

 

Michal Števula

Proč STEVULA?

Mé jméno je Michal Števula a spolu s otcem jsme založili značku STEVULA, protože věříme, že i na Slovensku a v Česku si zasloužíme nosit kvalitní oblečení za přijatelné ceny.

Bylo pro nás přirozené a upřímné prezentovat se vlastním jménem, protože filozofií našeho podnikání je upřímnost, férovost a odpovědnost za naše výrobky.

Košilemi nekončíme, naší vizí je vytvořit pánskou značku, ve které se budete cítit nejen příjemně, ale i reprezentativně.

Sledujte nás na sociálních sítích

Chcete se dozvědět více o nás, naší práci a našich košilích? Tak nás sledujte na sociálních sítích, budete vždy informováni o novinkách a akcích.

Facebook      Instagram

 

Inspirujeme přes 10 000 fanoušků Instagramu, co vás?

Newsletter

Platí pro objednávky nad 1 299 Kč. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Zapomenuté heslo Zaregistrovat se

Tato stránka používá cookies. Vice info