Jak nosit růžovou košili

Věděli jste, že růžová barva je jednou z nejoblíbenějších košilových barev? A nejen pro dámy. Hodí se k obleku, ale i ke kalhotám nebo džínům. Je moderní a má mladický charakter, ale stále si k ní mnoho pánů neumí najít cestu. Komu se vlastně hodí a jak ji kombinovat?

 

Růžová barva pro mladistvý, sebevědomý vzhled

Růžová barva není novinkou v pánském šatníku. Už mnoho let se hojně využívá na výrobu pánských košil. Dnes získává opětovnou popularitu a zažívá renesanci ve všech věkových kategoriích. Růžová patří k barvám, které dokáží působit hravě, ale pokud košili v této barvě zkombinujete s luxusním oblekem, stane se z ní elegantní kousek. Už prý samotný Leonardo da Vinci nosil růžové oblečení, aby jeho tvář vypadala svěže.

Proč se růžových košil nechceme vzdát? Protože páni v růžové košili působí sebevědomě a mužně. Obličej, rty a linky obličeje více vyniknou, celý zevnějšek dostane autoritativnější, sebevědomější vzhled. A toho přesně chceme dosáhnout. Chceme, aby se nám oblečení hodilo k naší barvě pleti nebo postavě.

 

Podívejme se na to z pohledu estéta

Pokud bychom se na to podívali čistě esteticky, mužům s tmavší pletí a tmavými vlasy se nejvíce hodí světlý odstín růžové barvy. Vhodné jsou i kárované nebo proužkované vzory, které celkový dojem zjemní a obohatí pohled na košili. Pánové se světlou pokožkou mohou zvolit tmavší odstíny růžové. Lososová nebo broskvová růžová pěkně zvýrazní opálenou pleť.

Jednou z důležitých vlastností růžové je i to, že přitahuje pohledy žen. V růžové budete rozhodně nepřehlédnutelný.

Růžová pánská košile

 

Jak a s čím kombinovat růžovou košili?

Ještě stále máte předsudky vůči růžové? Vybrali jsme pro vás několik námětů, jak kombinovat růžovou košili. Pokud ji zkombinujete s šedým, antracitovým nebo modrým oblekem, můžete vypadat mladistvě a uvolněně. Inspirujte se muži, kteří růžovou košili zkombinovali správně.