Jak nosit růžovou košili

Věděli jste, že růžová barva je jednou z nejoblíbenějších košilových barev? A nejen pro dámy. Hodí se k obleku, ale i ke kalhotám nebo džínům. Je moderní a má mladický charakter, ale stále si k ní mnoho pánů neumí najít cestu. Komu se vlastně hodí a jak ji kombinovat?

 

Růžová barva pro mladistvý, sebevědomý vzhled

Růžová barva není novinkou v pánském šatníku. Už mnoho let se hojně využívá na výrobu pánských košil. Dnes získává opětovnou popularitu a zažívá renesanci ve všech věkových kategoriích. Růžová patří k barvám, které dokáží působit hravě, ale pokud košili v této barvě zkombinujete s luxusním oblekem, stane se z ní elegantní kousek. Už prý samotný Leonardo da Vinci nosil růžové oblečení, aby jeho tvář vypadala svěže.

Proč se růžových košil nechceme vzdát? Protože páni v růžové košili působí sebevědomě a mužně. Obličej, rty a linky obličeje více vyniknou, celý zevnějšek dostane autoritativnější, sebevědomější vzhled. A toho přesně chceme dosáhnout. Chceme, aby se nám oblečení hodilo k naší barvě pleti nebo postavě.

 

Podívejme se na to z pohledu estéta

Pokud bychom se na to podívali čistě esteticky, mužům s tmavší pletí a tmavými vlasy se nejvíce hodí světlý odstín růžové barvy. Vhodné jsou i kárované nebo proužkované vzory, které celkový dojem zjemní a obohatí pohled na košili. Pánové se světlou pokožkou mohou zvolit tmavší odstíny růžové. Lososová nebo broskvová růžová pěkně zvýrazní opálenou pleť.

Jednou z důležitých vlastností růžové je i to, že přitahuje pohledy žen. V růžové budete rozhodně nepřehlédnutelný.

Růžová pánská košile

 

Jak a s čím kombinovat růžovou košili?

Ještě stále máte předsudky vůči růžové? Vybrali jsme pro vás několik námětů, jak kombinovat růžovou košili. Pokud ji zkombinujete s šedým, antracitovým nebo modrým oblekem, můžete vypadat mladistvě a uvolněně. Inspirujte se muži, kteří růžovou košili zkombinovali správně.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení